Otázky na kněze

 1. V.Horák napsal:

  Dobrý den, rád bych se zeptal na kapli, kterou založila sbírku sestra Bednářová.
  děkuji a přeji hezký zbytek dne

  • Marián Dej napsal:

   Pokud chcete informace o zalezitosti kaple v Hradku, prosim obratte se na spolek pro vystavbu kaple v Hradku. Farnost v dane zalezitosti informace nema.
   o. Marian

 2. Ozeas napsal:

  Chvála Kristu
  Mám takovou otázku ,nebylo by vhodné v případě moru ,který se žene na tento bezbožný svět ,aby kněz ve svých farností prošel s monstrancí v doprovodu služby oltáře na znak odvrácení morů ,jak se dříve chodilo v místě farnosti?
  Děkuji

  • Marián Dej napsal:

   Myslim, ze nas Jezis kazdy den ezhna ze svatostanku. Nevidim na podobne aktivity duvod, ani nejaky vyznam…

 3. Ivana Sukaná napsal:

  Dobrý den,
  chtěla jsem se informovat zda 25. a 26.12. v době možnosti navštívení Betléma bude otevřen i boční vchod u Bentléma nebo bude mít klíč k dispozici dozor kostela. Tuto otázku kladu z důvodu navštívení kostela i s dcerou na invalidním vozíku, v loňském roce nám pomáhali s vynesením vozíku i s dcerou a není to jednoduché ani příjemné pro dceru.
  Vchod pro kočárky není vhodný pro vozík.
  Předem děkuji za odpověď a snad i vyřešení situace s možností návštěvy kostela. Vchod pro kočár

 4. Pavla Krahulíková napsal:

  Dotaz na správce webu. Proč u zveřejněných bohoslužeb – dvoustránkových-utíká toto doleva a stále se opakuje, nedá se to vůbec v klidu
  pročíst a promyslet. Dřívější webové stránky byly podle mne přehlednější.

  • Filip Miškařík napsal:

   Dobrý den,
   toto řešení bylo zvoleno kvůli tomu, aby si všichni všimli, že se ohlášky skládají ze dvou stran. Po kliknutí na ohlášky se zvětší a už nepřechází na druhou stranu. Ale vzhledem k tomu, že nejste první co se na to ptá, odstranil jsem tuto funkcionalitu. Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud máte další připomínky, jak udělat web přehlednější, klidně pište dál a my budeme web zpracovávat tak, aby byl pro uživatele příjemnějším.

   Přeji příjemný večer.

 5. Klára napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na takovou zvláštní otázku. Je hřích, když svoji mamku nebo sestru sem tam plácnu po zadku? Není to znevažování jejich těla? Přijde mi to jako hloupost, proto jsem se z toho nezpovídala. I přesto mám ale nějaké pochybnosti, ale nevím, zda jsou oprávněné, nebo zda zda jsem zbytečně úzkostlivá. Děkuji za odpověď.

  • Marián Dej napsal:

   Je tezko se k tomu vyjadrit, predpokladam, ze nemate spatny umysl v tom gsto, tim padem nelze mluvit o hrichu, spis mi to pripada divne…

1 2 3 4

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.